kontakt@loveletter.pl

+48 502 045 962

Rzeszów, Polska

witaj!

 

Pragnę zachować tradycję pięknych i ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Nie ma nic bardziej wspanialszego niż świadomość, że klient otrzyma wyjątkowe, pięknie przygotowane zaproszenia ślubne, które swoją jakością pokazują z jaką pasją, miłością, wysiłkiem i zaangażowaniem zostały stworzone. Dlatego cieszę się, że tu jesteście i pragniecie obdarzyć mnie zaufaniem w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcam do zobaczenia gotowych kolekcji lub stworzenia własnej wymarzonej papeterii ślubnej.

 Agnieszka               

oferta

zaproszenia ślubne

zawieszki

winietki

projekt indywidualny

regulamin

 www.instagram.com/loveletter

 www.facebook.com/loveletter

 
wyślij
wyślij
Wiadomość wysłana - dziękujemy :)
Wystąpił błąd - spróbuj ponownie

macie pomysł i chcecie go zrealizować...?

napiszcie do mnie!

projekt indywidualny

 

Marzycie o własnych zaproszeniach? Chcecie, aby całość była spójna i idealnie współgrała z Waszym motywem przewodnim? Świetnie! Mogę pomóc Wam w spełnieniu tego marzenia i stworzyć zaproszenia wyłącznie dla Was!

 

 Proces tworzenia Waszej wymarzonej papeterii ślubnej rozpocznie się od osobistej konsultacji (podczas spotkania lub telefonicznie), podczas której wspólnie dopasujemy projekt zaproszeń do unikalnej wizji Waszego ślubu. Wszystkie zebrane informacje i szczegóły zapewnią mi wiedzę niezbędną do stworzenia wspaniałej papeterii, która idealnie skomponuje się z Waszym ślubem i będzie niezapomnianym dodatkiem. Koszt stworzenia projektu indywidualnego wynosi 200 zł.