REGULAMIN KONKURSU OGŁOSZONEGO NA FACEBOOKU dn. 10.11.2019r.

 

 

 

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

 

Organizatorem konkursu jest firma LOVE FACTORY ART, właściciel strony fb Love Factory Art https://www.facebook.com/LoveFactoryArt/

 

Celem konkursu jest rozlosowanie wśród obserwatorów powyższego fanpaga, którzy wypełnią wskazane w poście instrukcje ( udostępnienie publiczne postu, polubienie fanpage oraz dodanie komentarza) wskazanej nagrody.

 

Nagroda została sfinansowana w całości przez Organizatora konkursu czyli firmę Love Factory Art z siedzibą w Rzeszowie. Konkurs trwa od 10.11.2019 do 30.11.2019.

 

Zasady konkursu znajdują się w powyższym regulaminie oraz w poście organizatora w wydarzeniu.

 

 

ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU ORAZ WYŁANIANIA ZWYCIĘZCÓW.

 

Uczestnikiem konkursem może być osoba pełnoletnia, która polubiła stronę organizatora Love Factory Art oraz publicznie udostępniła wskazany post konkursowy na swoim profilu jak również napisała komentarz pod konkursowym postem. Spełnienie wszystkich powyższych wytycznych uprawnia osoby biorące udział w konkursie do wzięcia udziału w losowaniu nagrody wskazanej w konkursie.

 

Z udziału w konkursie wykluczone są osoby niepełnoletnie.

 

Każda osoba może wziąć udział tylko raz.

 

Konkurs trwa do 30.11.2019 o wygranej poinformujemy umieszczając stosowny post w którym zamieścimy imię oraz nazwisko osoby wygrywającej.   

 

W losowaniu nie wezmą udziału osoby, które nie udostępniły postu publicznie, udostępniły go w wiadomości, w grupie lub na innym wydarzeniu lub nie spełniły któregokolwiek z wymaganych punktów.

 

 

NAGRODA

 

Wygrany uczestnik będzie mógł wybrać gotowy wzór zaproszenia z naszej oferty oraz złożyć zamówienie o łącznej wartości nie przekraczającej 1000 zł, w przypadku przekroczenia tej kwoty różnicę pokrywa osoba wygrywająca konkurs.

 

Nagroda nie obejmuje projektu indywidualnego oraz dodatków.

 

Organizator dopuszcza możliwość niewielkich zmian w projekcie tzn. zmiana czcionki na inną z naszej oferty, zmiana koloru koperty, zmiana wkładki.

 

Organizator nie przewiduje możliwości wymiany nagrody na równowartość pieniężną.

 

Organizator przewiduje możliwości przenoszenia nagrody na inną osobę która również wzięła udział w w/w konkursie spełniając wszystkie wymagane warunki niezbędne do udziału w losowaniu.

 

Organizator nie przewiduje możliwości wymiany nagrody na inną.

 

Osoba wskazana jako zwycięzca konkursu musi skontaktować z nami w przeciągu 72 godzin od momentu ogłoszenia wyników, w przeciwnym razie losowanie odbędzie się ponownie w wyznaczonym przez nas terminie spośród osób które wzięły udział w konkursie.

 

Złożenie zamówienia przez osobę wyłonioną jako zwycięzca konkursu nie powinno przekroczyć 4 miesięcy najpóźniej do 30.03.2020r.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

 

Każdy uczestnik chcący wziąć udział w zabawie ma obowiązek akceptacji regulaminu.

 

W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 www.facebook.com/loveletter

 www.instagram.com/loveletter

regulamin

projekt indywidualny

winietki

zawieszki

zaproszenia ślubne

oferta

witaj!

 

Pragnę zachować tradycję pięknych i ręcznie robionych zaproszeń ślubnych. Nie ma nic bardziej wspanialszego niż świadomość, że klient otrzyma wyjątkowe, pięknie przygotowane zaproszenia ślubne, które swoją jakością pokazują z jaką pasją, miłością, wysiłkiem i zaangażowaniem zostały stworzone. Dlatego cieszę się, że tu jesteście i pragniecie obdarzyć mnie zaufaniem w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcam do zobaczenia gotowych kolekcji lub stworzenia własnej wymarzonej papeterii ślubnej.

 Agnieszka               

Rzeszów, Polska

+48 502 045 962

kontakt@loveletter.pl